mgr Małgorzata Rosiak
psycholog, psychoterapeuta
poznawczo-behawioralny

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat nr 670 wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej).

Ukończyłam psychologię w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo- behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ukończyłam także szkolenie z zakresu Terapii Schematu, akredytowane przez ISST (Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Schematu).

Jako psycholog pracuję od 2004 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradniach Zdrowia Psychicznego, w Hospicjum „Światło” oraz Akademii Walki z Rakiem. Od 2014 roku prowadzę swój gabinet psychoterapii. Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie poznawczo-behawioralnym. W zależności od potrzeb i ustalonych celów korzystam także z Terapii Schematów oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania.

Proces psychoterapii traktuję przede wszystkim jako spotkanie z drugim człowiekiem. Z zainteresowaniem i życzliwością staram się zrozumieć osobę, z którą pracuję, odkryć mechanizmy, które podtrzymują zgłaszane trudności i dać wsparcie do zmiany.

Swoją pracę regularnie poddaję superwizji, a swoją wiedzę stale poszerzam na szkoleniach z zakresu diagnozy i psychoterapii.

Jestem członkiem:

  • Polskiego Towarzystwa Psychologicznego;
  • Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej;

Kontakt:
Telefon: 600 202 684

Cennik:
Konsultacja psychologiczna, czas trwania do 50 min, koszt: 150,00 zł.
Psychoterapia indywidualna, czas trwania 50 min, koszt: 150,00 zł.

Scroll to Top