mgr Angelika Listwan
specjalista psycholog kliniczny,

psychoterapeuta
poznawczo-behawioralny

Toruń to moje miasto rodzinne, lecz psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (specjalność kliniczną). Już w trakcie studiów dążyłam do poszerzania swoich umiejętności praktycznych uczestnicząc w licznych zajęciach w formie wolontariatu (m.in. pracując z dziećmi autystycznymi), biorąc udział w licznych szkoleniach dotyczących ADHD, zaburzeń odżywiania, lękowych, osobowości, nastroju i pod postacią somatyczną.

Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu na Oddziale Dzieci i Młodzieży. Moim następnym miejscem pracy był Wojewódzki Szpital Dziecięcy z Poradnią Psychologiczną.

Praca w szpitalu wymaga stałego podążania za pojawiającymi się zmianami z zakresu wiedzy z psychologii klinicznej. W związku z tym faktem Gdańsk stał się kolejnym miastem, w którym miało miejsce podnoszenie moich kwalifikacji, ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym. Moje zamiłowanie do języka angielskiego sprawiło, iż jestem także absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Językowego, prowadzę konsultacje również w tym języku.

W 2015 roku zostałam laureatką konkursu Transformation.doc organizowanego przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, szkolenie miało miejsce w Wageningen University w Holandii.

Następnym etapem w moim rozwoju była specjalizacja w dziedzinie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, tytuł specjalisty psychologa klinicznego uzyskałam w 2018 roku, realizując staże w różnych jednostkach klinicznych, między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Ukończyłam szkolenie w 4-letniej Szkole Psychoterapii Crescentia kształcącej w nurcie poznawczo-behawioralnym (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 1201).

Mam przyjemność pracować w zawodzie, który zaspokaja moją ciekawość dotyczącą złożoności człowieka. Każdy pacjent ma swoją niepowtarzalną historię, która jest dla mnie źródłem posiadanej wiedzy.

Od kilku lat prowadzę zajęcia w Instytucie Psychologii UMK (Katedra Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii). Możliwość pracy ze studentami postrzegam jako inspirację do dalszej pracy.

W wolnych chwilach lubię podróżować, czytać ciekawe książki. Uwielbiam sport, jestem fanką piłki ręcznej.

Kontakt:
Telefon: 606 276 867

Cennik:
Konsultacja psychologiczna, czas trwania do 50 min, koszt: pierwsza wizyta 220 zł,
kolejna wizyta 170 zł.
Diagnoza psychologiczna (cena zależna od zakresu diagnozy) i wydanie opinii –
koszt 200,00 – 400,00 zł.
Pełna opłata w przypadku braku odwołania wizyty dzień wcześniej.

Scroll to Top