ORLY Medycyny2ORLY Medycyny 2019 2 ORLY Medycyny 2020

KIM JESTEŚMY

Toruński Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej
To Zespół Specjalistów, Który Może Ci Pomóc


Jako grupa przyjaciół i znajomych stworzyliśmy przyjazne miejsce, gdzie wspaniale
nam się pracuje i gdzie dobrze czują się nasi Pacjenci.
Pracujemy w rożnych nurtach psychologicznych dzięki czemu tworzymy Zespół
psychologów i psychoterapeutów, który oferuje kompleksową pomoc terapeutyczną
zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży.CO ROBIMY

Kompleksowa Pomoc Psychologiczna
i Psychoterapeutyczna

KIM JESTEŚMY

Łączy Nas Zamiłowanie Do
Wykonywanego Zawodu

Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam skutecznie pomagać naszym
Pacjentom. Systematycznie uczestniczymy w warsztatach, szkoleniach i superwizjach,
nie tylko, by podnosić swoje kwalifikacje, ale również dlatego, że ta praca to nasza
pasja, która nieustannie dostarcza nam dużo radości.


KrzysztofPirowski.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

dr n. społ. Krzysztof Piórowski

ORLY Medycyny 2018 3ORLY Medycyny 2019 3 ORLY Medycyny 2020 1
Laureat Złotych Orłów Medycyny w Toruniu. Jestem psychologiem, doktorem nauk społecznych w dyscyplinie psychologii i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat nr 335). Obecnie jestem w trakcie kursu przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Superwizora Dydaktyka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłem psychologię w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz 4-letnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych, prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie i Oxford Cognitive Therapy Centre w Wielkiej Brytanii. Ukończyłem m.in. następujące szkolenia i warsztaty: czytaj więcej ...
MagorzataRosiak.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Małgorzata Rosiak

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawiorlanym (ceryfikat nr 670 wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Ukończyłam psychologię w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz czteroletnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ukończyłam także szkolenie z zakresu Terapii Schematu, akredytowane przez ISST (Międzynarodowe Towarzystwo Terapii Schematu) czytaj więcej ...

KatarzynaSliwinska.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

dr n. społ. Katarzyna Śliwińska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 646). Ukończyłam psychologię w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od 2007 roku pracuję jako psycholog. Doświadczenie zdobywałam w pracy z młodzieżą jako psycholog szkolny oraz w pracy z dorosłymi jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracując jako psycholog szkolny uczestniczyłam w projekcie badawczym we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.
czytaj więcej ...
EwaWrblewska.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Ewa Wróblewska

Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopień, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
czytaj więcej ...
AnnaPiorowska.png

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

dr n. społ. Anna Kornetowska

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (specjalność: psychologia kliniczna). Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UKW w Bydgoszczy uzyskałam także tytułu doktora nauk społecznych w dziedzinie psychologii.
Obecnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonego przez Szkołę Psychoterapii Crescentia (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej) czytaj więcej ...
KatarzynaLewalska.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Katarzyna Lewalska

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (specjalność: psychologia kliniczna).
Ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie wczesnego wspomagania, edukacji oraz terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju, a także Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Wydziale Społeczno - Ekonomicznym Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.
czytaj więcej ...
AngelikaListwan.jpg

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Angelika Listwan

Toruń to moje miasto rodzinne, lecz psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (specjalność kliniczną). Już w trakcie studiów dążyłam do poszerzania swoich umiejętności praktycznych uczestnicząc w licznych zajęciach w formie wolontariatu (m.in. pracując z dziećmi autystycznymi), biorąc udział w licznych szkoleniach dotyczących ADHD, zaburzeń odżywiania, lękowych, osobowości, nastroju i pod postacią somatyczną.
czytaj więcej ...