mgr Angelika Listwan
specjalista psycholog kliniczny,
psychoterapeuta
poznawczo-behawioralny

 

Toruń to moje miasto rodzinne, lecz psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (specjalność kliniczną). Już w trakcie studiów dążyłam do poszerzania swoich umiejętności praktycznych uczestnicząc w licznych zajęciach w formie wolontariatu (m.in. pracując z dziećmi autystycznymi), biorąc udział w licznych szkoleniach dotyczących ADHD, zaburzeń odżywiania, lękowych, osobowości, nastroju i pod postacią somatyczną.

Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu na Oddziale Dzieci i Młodzieży. Moim następnym miejscem pracy był i jest aż do chwili obecnej Wojewódzki Szpital Dziecięcy z Poradnią Psychologiczną.

Praca w szpitalu wymaga stałego podążania za pojawiającymi się zmianami z zakresu wiedzy z psychologii klinicznej. W związku z tym faktem Gdańsk stał się kolejnym miastem w którym miało miejsce podnoszenie swoich kwalifikacji, ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym. Moje zamiłowanie do języka angielskiego sprawiło, iż jestem także absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Językowego, prowadzę konsultacje również w tym języku.

W 2015 roku zostałam laureatką konkursu Transformation.doc organizowanego przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, szkolenie miało miejsce w Wageningen University w Holandii.

Następnym etapem w moim rozwoju była specjalizacja w dziedzinie psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, tytuł specjalisty psychologa klinicznego uzyskałam w 2018 roku, realizując staże w różnych jednostkach klinicznych, między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Ukończyłam szkolenie w 4-letniej Szkole Psychoterapii Crescentia kształcącej w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Mam przyjemność pracować w zawodzie, który zaspokaja moją ciekawość dotyczącą złożoności człowieka. Każdy pacjent ma swoją niepowtarzalną historię, która jest dla mnie źródłem posiadanej wiedzy.

W wolnych chwilach lubię podróżować z dziećmi i mężem, czytać ciekawe książki. Uwielbiam sport, jestem fanką piłki ręcznej.


Kontakt:

telefon 606 276 867

Cennik:

Konsultacja psychologiczna, czas trwania do 50 min, koszt: pierwsza wizyta 200,00 zł, kolejna wizyta 160,00 zł.

Diagnoza psychologiczna (cena zależna od zakresu diagnozy) i wydanie opinii - koszt 200,00 – 400,00 zł.

Pełna opłata w przypadku braku odwołania wizyty dzień wcześniej.